GOLD COLLAGEN® - to pionier w zakresie płynnych suplementów kolagenowych, które zostały opracowane w celu spowolnienia procesu starzenia się od wewnątrz na zewnątrz. Zapewnia nie tylko bardziej praktyczne spożycie, ale także szybsze i bardziej skuteczne wchłanianie, co przekłada się na długotrwałe rezultaty już po 3 tygodniach.

Światowy lider wśród kolagenów do picia

GOLD COLLAGEN® to światowy lider wśród kolagenów do picia, z ponad 50 milionami sprzedanych butelek w ponad 45 krajach. Formuły kolagenu, witamin i minerałów zostały opracowane przez zespół czołowych lekarzy, naukowców i specjalistów ds. żywienia. Zainspirowany wschodnimi rytuałami piękna. GOLD COLLAGEN to holistyczny i pyszny eliksir młodości, zdrowia i dobrej kondycji, oparty na najwyższej klasy formułach bogatych w składniki odżywcze, które zostały opracowane naukowo i przetestowane klinicznie.

Skuteczność i potwierdzone działanie

Bardzo skuteczne i opatentowane formuły łączą japońską mądrość z zaawansowanymi badaniami naukowymi w Europie, aby dostarczyć blask od środka. Płynny kolagen Gold Collagen jako pierwszy i jedyny na rynku:

- Posiada 4 patenty,
- Z przeprowadzonymi 13 badaniami klinicznymi,
- Z badaniami opublikowanymi w 12 recenzowanych czasopismach naukowych,
- Z 3 nagrodami za uznawanie doskonałości w dziedzinie nauki przyznawanymi przez Królewskie Towarzystwo Medycyny, Dubai Derma oraz Kongres 5-Continent,
- Otrzymujący 16 nagród za uznawanie doskonałości w biznesie.

Szybka Dostawa

Wysyłka w 24h w dni robocze

service

Darmowa Wysyłka

Wysyłka gratis już od 200zł

service

Bezpieczne Zakupy

Gwarancja oryginalności produktów

service

Gratisy i Prezenty

Dołączamy ekstra próbki do zamówień

  • Marki
  • Sklep jest w trybie podglądu
    Pokaż pełną wersję strony
    Sklep internetowy Shoper.pl