LookTop.pl Sklep kosmetyczny dla wyjątkowych kobiet!
731 003 033 Szybka Wysyłka Gratisy do zamówień Pomoc z wyborem

IMAGE Skincare to najbardziej innowacyjna marka na profesjonalnym rynku kosmetyków. Wszystkie produkty powstają w oparciu o konsekwentnie wykorzystywane, najnowsze technologie gwarantujące działanie nawilżające, rozświetlające, regenerujące i anti-aging by wypełnić swoją misję jaką jest powstrzymanie efektów upływającego czasu, czyli Age Later. Image Skincare troszczy się o Twoją skórę niezależnie od jej rodzaju każdego dnia! 

W trosce o Twoją skórę

Kosmetyki Image stosowane są przez profesjonalistów w dziedzinie pielęgnacji skóry na całym świecie. Twórcami marki są Janna Ronert i dr Marc Ronert (certyfikowany chirurg plastyk). Siedziba główna i laboratorium IMAGE Skincare znajduje się w Palm Beach na Florydzie. Produkty Image Skincare powstawały w oparciu o dokonania naukowe w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej oraz kosmetologii wykorzystując najnowsze technologie i wyselekcjonowane, wysoko skoncentrowane składniki aktywny gwarantujące skuteczność działania i widoczne efekty. 

Najwyższa jakość produktów 

Najnowszy i najwyższy standard marki zapewniający o klinicznej skuteczności i czystości składników aktywnych zawartych w formułach produktów. Wszystkie produkty marki Image Skincare powstały w oparciu o wykorzystywanie najnowszych technologii i zaawansowanych formuł. Dodatkowo kosmetyki zostały zweryfikowane przez wielu specjalistów, którzy potwierdzili skuteczność ich działania. Oznaczenie Clean Clinical Skincare informuje o czystości i wolności formuł produktów od takich składników jak: parabeny, oleje mineralne, ftalany, syntetyczne barwniki i sztuczne substancje zapachowe. Preparaty z ochroną przed promienowaniem UV nie zawierają w swoim składzie oxybenzone.

Marka ma w swojej ofercie produkty takie jak:

- Żele oczyszczające do twarzy,
- Kremy,
- Serum,
- Kremy pod oczy,
- Maseczki do twarzy,
- Peelingi do twarzy,
- Filtry ochronne z SPF

... i wiele, wiele innych staranie wyselekcjonowanych produktów o potwierdzonym klinicznie działaniu.

do góry
Szybkie płatności online w LookTop. Markowe kosmetyki premium z wysyłką z Polski

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl
Szablony Shoper Modern™ od Resellera Shoper GrowCommerce