Zespół genetyków z HydroPeptide tworzy produkty zawierające składniki, takie jak peptydy, mające ogromny wpływ na ekspresję genów, które odpowiadają za zdrowie i piękny wygląd komórek skóry. Jak wskazuje nazwa Hydropeptide, w swoich produktach stosuje mnóstwo peptydów. To właśnie peptydy i ich niesamowicie korzystne działanie na skórę zainspirowały nas do zapoczątkowania produkcji kosmetyków. Marka uwielbia peptydy, bo są jednym z najskuteczniejszych narzędzi epigenetycznych do pielęgnacji skóry. Misją marki Hydropeptide jest dostarczenie wszystkich  innowacyjnych, klinicznie sprawdzonych preparatów, spełniających najwyższe standardy jakości.

Epigenetyka – przyszłość w pielęgnacji skóry

Dowiedz się, w jaki sposób pielęgnacja skóry z wykorzystaniem nauki epigenetycznej może poprawić zdrowie i piękno Twojej skóry. Marka Hydropeptide wierzy, że produkty Gene-ius do pielęgnacji skóry, które są klinicznie sprawdzone i przyjemne w użytkowaniu. To dlatego wykorzystuje najnowsze osiągnięcia epigenetyki oraz własną wiedzę i doświadczenia sensoryczne tworząc zorientowane na rezultaty, luksusowe produkty do pielęgnacji skóry i profesjonalne zabiegi zapewniające doskonały wygląd i samopoczucie.

Doskonałe produkty

Epigenetyka zdecydowanie ma zastosowanie w przypadku genów kontrolujących komórki skóry. Zespół genetyków z HydroPeptide tworzy produkty zawierające składniki, takie jak peptydy, mające ogromny wpływ na ekspresję genów, które odpowiadają za zdrowie i piękny wygląd komórek skóry. Jak wskazuje nazwa HYDROPEPTIDE, w produktach stosujemy mnóstwo peptydów. To właśnie peptydy i ich niesamowicie korzystne działanie na skórę zainspirowały markę do zapoczątkowania produkcji kosmetyków. Peptydy, bo są jednym z najskuteczniejszych narzędzi epigenetycznych do pielęgnacji skóry. Ich  misją jest dostarczenie Wam wszystkich  innowacyjnych, klinicznie sprawdzonych preparatów, spełniających najwyższe standardy jakości.

Doznania Sensoryczne

Szybka Dostawa

Wysyłka w 24h w dni robocze

service

Darmowa Wysyłka

Wysyłka gratis już od 200zł

service

Bezpieczne Zakupy

Gwarancja oryginalności produktów

service

Gratisy i Prezenty

Dołączamy ekstra próbki do zamówień

  • Marki
  • Sklep jest w trybie podglądu
    Pokaż pełną wersję strony
    Sklep internetowy Shoper.pl